Naše služby

Pro koho jsou masáže vhodné?

Pro všechny psí sportovce jejichž pohybový aparát je vystavován velké zátěži,ale i pro domácí mazlíčky, kterým chce majitel dopřát trochu uvolnění a relaxace.

DORNOVA METODA -  Dornova metoda je jemná manuální terapie, prováděná v dynamicce svalového aparátu. To se děje volným a přirozeným pohybem za aktivní ůčasti pacienta. Tímto pohybem se obchází svalová ochrana a je možnávolná manipulace s klouby, kostmi a obratli. Navrácením kostí a kloubů na fyziologické místo se vyrovnává celková statika a dynamika. Dornova metoda je bezpečná terapie a zvířaty je velmi dobře příjmána.

Více o Dornově metodě zde 

THE CANINE TOUCH - The Canine  Toch je jemná metoda. Principem The Canine Touch je uvolnění fascií, svalů, šlach a vazů, tímto dochazí ke zlepšení proudění krve a lymfy.

MASÁŽE SPORTOVNÍ -  vhodná pro použití před sportovním výkonem, rychlé prohřátí svalstva

MASAŽE REKONVALESCENČNÍ - používaná při rekonvalescenci po úrazech a operací

MASÁŽE RELAXAČNÍ uvolnění svalů, odstraňování spasmů, celková relaxace psa

BALANČNÍ A POSILUJÍCÍ CVIČENÍ NA MÍČÍCH - zábavná forma posilování svalů psa a zvyšování kondicepsa, zlepšení koordinace pohybu psa. Balanční cvičení je také vhodným doplňkem rehabilitace psa po urazech a operacích.

BĚŽECKÝ PÁS - Běžící pás je určen pro fyzický trénink psů, který jim zajistí zdraví a dobrou kondici. Je vhodný pro rekonvalescenci pejsků po ortopedických operacích. Také je doporučován pro psy trpící obezitou. Běhání je pro psy přirozené a potřebují ho. Běžecký pás je odpružený a má i funkci automatického náklonu pro ztížené běhání.

Odpružený běžecký pás šetří psům klouby a nenamáhá je tak, jako na tvrdém venkovním povrchu.

Pravidelné cvičení na běžeckém pásu vede ke zvýšení a posílení fyzické kondice a zároveň působí pozitivně na kardiovaskulární systém vašeho pejska.

STREČINK - zvyšuje se flexibilita svalových vláken, zlepšuje se prokrvení a přísun živin do svalstva před fyzickým výkonem  a předchází se namožení, nebo i natržení svalových vláken. Strečink je i součástí péče o psy, nejen sportující.

Zdravý pes se samovolně protahuje, zejména po odpočinku. Protahování pomáhá udržovat svaly a klouby pružné a v kondici. Samotné protahování je zvířeti i člověku většinou velmi příjemné a má uvolňující účinek na pohybový aparát i psychiku. Není od věci k pravidelné péči o psa zařadit i strečinkové cvičení. Pes si na ně velmi rychle zvykne a bude ochotně spolupracovat.

       

Na naše klienty, kteří využili našich služeb se můžete podívat na našem facebooku zde

  • Psí školka

služba určena  pro majitele, kteří mají pejsky,  co nechtějí doma zůstávat sami. Kteří doma štěkají, vyjou, ničí vybavení domácnosti atd. Do psí školky jdou umístit i pejsci  na pár hodin, kdy si majitel pejska musí něco vyřídit a pejska si nemůže vzít se sebou. Ve psí školce lze zakoupit permanentky na 5 nebo 20 denních vstupů.
 
  • Dlouhodobé ubytování

 služba pro majitele pejsků, kteří  se chystají odcestovat na svoji vytouženou dovolenu  nebo musí náhle do nemocnice, na služební cestu apod. a nemají kam umístit svého pejska.
Do dlouhodobého ubytování spadá i víkendový pobyt, kdy si majitel pejska naplánoval odpočinek s přáteli mimo domov a pejsek s nimi nemůže.
  • Kurzy poslušnosti

služba pro majitelé pejsků, kteří chtějí naučit svého psího miláčka poslouchat a naučit ho vycházet s jinými pejsky . Naše kurzy poslušnosti probíhají, jak na veřejném prostranství tak i na cvičištích. Kurzy probíhájí na domluveném čase, který vyhovuje Vám. Odkaz na naše kurzy poslušnosti v Břeclavi  http://kpvbreclavi.webnode.cz/

  • Socializační program pro štěňata

služba, kdy příjdete se svým štěňátkem k nám a Váše štěňátko si pohraje pár hodin s ostatními pejsky. S dobrým pocitem od nás odejdete zpět domů oba. Není důvod nechávat štěňátko u nás ubytované přes noc tak jako je zvykem jinde ve psích školách či školkách. Ve štěněčím věku je důležité budovat si kontakt s majitelem a na tom opravdu hodně záleží. Na socializační program k nám můžete docházet se štěňátkem denně na pár hodin, nebo ho  můžete dát občas do psí školky.  

  • Poradenství při nežádoucím chování Vašeho pejska

máte problémového pejska a nevíte si už rady?  V tomto Vám také dokážeme pomoct a poradit. Všechno jde vyřešit, když budete vědět jak správně na to.

  • Nápravy chování

je služba, kdy už si opravdu nevíte rady a svého pejska nezvládate. Nebo má nějaký problém, který nedokážete sami vyřešit. Po konzultaci s majitelem a vzhlednutí chování pejska našim zkušeným instruktorem vyhledáme vhodné řešení  pro nápravu.

  • Výcvikové víkendy

Vyrazte si se psí školkou a skvělou partou lidí na výcvikové víkendy, kde se přiučíte spoustu zajimavých věcí pod vedením zkušených instruktorů.

 


Pořádané akce

Víkendový seminář s Mirjam Knauer (08.06.2017)

Více...

 

IV. Výcvikový víkend psí školky (08.02.2013)

Více...

 

Procházka s vaším pejskem a Psí školkou (23.01.2013)

Více...

 

III. Výcvikový víkend psí školky (27.08.2012)

Více...

Výcvikový víkend 26. - 28.10.2012 je určen pro začátečníky, mírně pokročilé, ale také pro děti do věku 14 let, kterým je po dobu pobytu zajištěn pedagogický dozor. Pokud se teprve rozhodujete, jaké činnosti se s pejskem chcete věnovat, nebo jen zažít super víkend se super partou lidí a pejsky, pr...

II. Výcvikový víkend psí školky (01.02.2012)

Více...

  Výcvikový víkend 23. -  25.3.2012 je určen pro začátečníky, mírně pokročilé, ale také pro děti do věku 14 let, kterým je po dobu pobytu zajištěn pedagogický dozor. Pokud se teprve rozhodujete, jaké činnosti se s pejskem chcete věnovat, naučit, právě pro Vás je tento víkend ur...

Starší pořádané akce: 1 2